Home / Blog / Kepçe Kulak Fiyatları
kepce-kulak-kabusunuz-olmaktan-cikiyor-4018208_1657_o

Kepçe Kulak Fiyatları

Kulak yalnızca duyma işlevini üstlenmez. Kulak aynı zamanda diğer yüz elemanları ile birlikte bir estetik bütünlüğü oluşturur. Bu estetik bütünlüğü, yüz elemanlarından birinin deforme gözükmesi ile bozulur. Bu nedenle ister burun olsun ister kulak, yüz estetiğinin düzgün olması önemlidir. Kepçe kulak genetik bir sorundur. Sonradan oluşan bir durum değildir. Bu nedenle kepçe kulak sorunu fark edildiği an erkenden tedavi ettirilmelidir. Tedavi süreci ise cerrahi ameliyattan geçer. Kepçe kulak ameliyatı oldukça kolay bir süreç ile yapılmaktadır. Kepçe kulak ameliyatı özellikle okul çağı öncesinde çocuklara 5-6 yaşlarında yaptırılması önerilir. Okula yeni başlayan çocuğun kulakları nedeniyle arkadaşları tarafından alay konusu olması, çocuğun psikolojisini olumsuz yönde etkileyecektir. Çocuğun olumsuz etkilenmemesi için erkenden kepçe kulak ameliyatı yaptırılmalıdır.


Kepçe kulak ameliyatı olmak isteyen kadınlar ise saçlarını kestirememekten veya toplayamamaktan dert yanmaktadırlar. Çaresizce kepçe kulak saç modelleri, kepçe kulak bantları veya kepçe kulak yapıştırıcıları araştıran maalesef geçici çözümler ile kendilerini kandırmaktadırlar. Kepçe kulak tedavisinin kesin çözümü kepçe kulak ameliyatıdır. Kepçe kulak ameliyatı ise hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır.
Kepçe kulak ameliyatı küçüklerde genel anestezi, büyüklerde ise lokal anestezi altında yapılmaktadır. Ameliyat toplamda 1,5 saat civarı sürmektedir. Ameliyat kulak arkasından bir kesi ile başlar. Kulak kıkırdakları yeniden şekillendirilecek ve gelişmemiş kıvrımlar yeniden verilecektir. Bu sayede kulak açısı, baş hizası ile uygun konuma getirilecek ve kulaklar olması gerektiği gibi görünecektir. Kepçe kulak ameliyatı sonrası kulaklara bandajlar yerleştirilir. Bu bandajlar 3-7 gün arasında kulaklarda kalacaktır. Bu bandajlar çıkarıldığı zaman kulakta hafif bir şişme ve kızarıklık görülebilir. Bunlar kısa bir sürede geçmektedirler. Ayrıca hafif ağrılar meydana gelebilir. Bu normaldir. Bu da ağız yoluyla alınan ağrı kesiciler ile giderilebilmektedir.
Kepçe kulak ameliyatı fiyatları ise oldukça uygundur. Hastaneden hastaneye değişebilecek fiyatlar, Özel meltem Hastanesi’nde herkesin yararlanabilmesi için çeşitli kampanya ve indirimler ile sunulmaktadır. Kepçe kulak ameliyatı fiyatları 2013 yılında da sizler için oldukça cazip ve hesaplı. Siz de kepçe kulak sorunuyla karşı karşıyaysanız vakit kaybetmeden Özel Meltem Hastanesi’ni arayın. Ana sayfadaki irtibat numaralarını arayarak kepçe kulak fiyatları hakkında bilgi alabilir, sağ taraftaki formu doldurarak aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz.

Bu Haberimizi Okudunuz mu?

kepce-kulak-ameliyatini-kim-yapar

Kepçe Kulak Operasyonları İle Derdiniz Bitiyor

İnsanları estetik manada oldukça kötü yönden etkileyen kepçe kulak sorunu, ufak bir cerrahi operasyon ile …