Home / Blog / Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatı
080420131620243992502_2

Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatı

Kepçe kulak dünyada ve ülkemizde pek çok kişiyi sıkıntıya sokan bir rahatsızlıktır. Öyle ki sırf bu rahatsızlık yüzünden pek çok kişinin psikolojisi bozulma noktasına gelmektedir. Özellikle çocuk yaşta okullarında arkadaşları tarafından alay konusu haline gelen çocuklar bundan oldukça olumsuz bir şekilde etkilenmektedir. Kepçe kulak korkusuyla yaşamamak için en mantıklısı erkenden kepçe kulak ameliyatı olmaktır. Kepçe kulak ameliyatı ülkemizde oldukça uygun fiyata yapılmaktadır. Düşünülenin aksine oldukça uyguna yapılan kepçe kulak ameliyatı ssk kapsamına girmediğinden özel sağlık merkezleri bu operasyonu farklı seçeneklerle yapmaktadırlar. Kampanya ve indirim uygulayan sağlık merkezleri bu konuda olukça cazip seçenekler sunmaktadırlar.


Kepçe kulak ameliyat süreci çocuklarda genel anestezi, erişkinlerde lokal anestezi şeklinde yürütülmektedir. Ameliyat tek bir kulak için ortalama 40 dakika çift kulak için ortalama 1,5 saat sürmektedir. Ameliyat kulak arkasından bir kesi ile yapılmakta kıkırdak şekillendirilerek gerekli kıvrımlar verilmektedir. Arkaya doğru şekil verilen kulak o şekli alarak deformesi kaybolmaktadır. Kepçe kulak yapıştırıcıları ya da kepçe kulak bantları gibi geçici çözümler bulmak yerine kepçe kulak operasyonuna girerek bu sorunun kalıcı bir şekilde üstesinden gelebilirsiniz.

 
Kepçe kulak ameliyatının uygun zamanda yapılmadığı takdirde kalıcı problemlere yol açtığını unutmamak gerek. Bununla beraber okul çağından önce kepçe kulak ameliyatının yaptırılması önemle dikkate alınmalıdır. Kepçe kulak nasıl saklanır diye uğraşmak yerine kökünden bu sorunu çözerek hayatınıza mutlu ve güvenli bir şekilde devam edin.

 
Kepçe kulak ameliyatı fiyatı ise özel sağlık kuruluşları ile oldukça cazip şekilde sunulmaktadır. Özel meltem Hastanesi kepçe kulak ameliyatını en uygun seçeneklerle hastalarına sunmaktadır. Yaptığı kampanya ve indirimler ile yüzlerce insanın yüzünü güldüren Özel Meltem Hastanesi uzman cerrahları ile özenle operasyonlarını yürütmektedir. Kepçe kulak ameliyatı fiyatlarını oldukça uygun koşullarda tutan Özel meltem Hastanesi ile bundan sonra kepçe kulak derdine son vereceksiniz.

Bu Haberimizi Okudunuz mu?

kepce-kulak-ameliyatini-kim-yapar

Kepçe Kulak Operasyonları İle Derdiniz Bitiyor

İnsanları estetik manada oldukça kötü yönden etkileyen kepçe kulak sorunu, ufak bir cerrahi operasyon ile …